SFT6400A 4 entrades GE PAL B/G NTSC 64 en 1 Modulador IP a analògic
Número de model:  SFT6400A
Marca:Softel
MOQ:1
gú  Suport per a la descodificació BISS
gú  Suport per a la inserció d'OSD (logotip i subtítols)
Detall del producte
Paràmetres tècnics
Característiques principals
Programari de gestió
Descarrega
01
Descripció del producte
1. INTRODUCCIÓ
2. CARACTERÍSTIQUES
-Xassís de 2U, alta densitat per estalviar costos d'enviament
-Suport per a la inserció d'OSD (logotip i subtítols) per a cada canal, fàcil funcionament
-Suport CC/Subtítols/Teletext
-Suport per a la descodificació de BISS (en desenvolupament)
-Suport per a la modificació de la informació del programa, selecció múltiple d'àudio
-4 ports GE (màxim 64 entrades IP sobre MPTS/SPTS), màxim 840 Mbps per a cada entrada GE
-64 portadores adjacents o no adjacents de sortida, cada 32 portadores dins de 400 MHz
-Suport a la gestió de xarxes basades en web
SFT6400A 4 entrades GE 64 en 1 modulador IP a analògic
Entrada Interfície/velocitat 4 ports GE (màxim 64 entrades IP)Màxim 840 Mbps per a cada entrada GE
Flux UDP, UDP / RTP, 1-7 paquets (SPTS/MPTS)
Protocol de transport UDP/RTP, unicast i multicast, IGMP V2/V3
Longitud del paquet 188 / 204 bytes
Àudio MPEG-1/2 Capa 1/2, (HE-)AAC, AC3
Dades CC, teletext, subtítols, subtítols DVB
MPEG2:
1080 a 60I, 1080 a 50I, 720 a 60P, 720 a 50P, 576 a 50I, 480 a 60I
Relació d'aspecte 4:3
ModulacióParàmetres Nombre de canals Fins a 64 portadores adjacents o no adjacents de sortida
Connectors 75Ω, jack F
Rang de freqüència 43,25 – 951,252 MHz
Amplada de banda de sortida 400 MHz (cada 32 portadores)
Nivell de sortida -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Pèrdua de retorn ≥ 14dB
Distància de freqüència espúria. ≥ 60dB
Precisió del portador residual 1%
Estàndard de televisió PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Relació senyal-soroll de vídeo ≥ 60dB
Interfície de xarxa Gestió 1 x Ethernet 100 Base-T (RJ 45)
Dades 4 x Ethernet 1000 Base-T (RJ 45)
Altres Sortida de resolució d'imatge 480i/576i
OSD Logotip: JPG, BMP, PNG
Subtítol: compatible amb diversos idiomes, direcció de desplaçament i velocitat personalitzades
Ajust del volum de sortida 0 – 100 %
General Demissió 483 mm × 330 mm × 88 mm (amplada x llargada x alçada)
Temperatura 0~45℃ (funcionament), -20~80℃ (emmagatzematge)
Font d'alimentació CA 100V ± 10%, 50/60Hzo CA 220V ± 10%, 50/60Hz